h Dolar 9,2154 %0.03
h Euro 10,7616 %0.03
h BIST100 1.432,80 %0,21
a İmsak Vakti 05:49
İstanbul 16°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Göztepeli Jahovic’e Kuzey Makedonya’dan milli davet

Göztepe’nin golcü futbolcusu Adis Jahovic Kuzey Makedonya Milli Takımı aday kadrosuna çağrıldı.

Kuzey Makedonya’nın 202 FIFA Dünya Kupası Elemeleri’nde oynayacağı Lihtenştayn ve Almanya maçlarının aday kadrosu belirlendi.Kuzey Makedonya Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, teknik direktör Blagoya Milevski kadroya 26 futbolcu dahil etti.Kadroda Göztepe ’nin forvet oyuncusu Jahovic’in yanı sıra Fenerbahçe ’nin eski oyuncusu Eljif Elmas da aldı.İsveç’te Malmö forması giyen Türk asıllı orta saha oyuncusu Erdal Rakip de milli takıma ilk kez çağrıldı.Tarihinin ilk Avrupa Şampiyonası deneyimini EURO 0’de yaşayan Kuzey Makedonya, 202 FIFA Dünya Kupası Elemeleri J Grubu’nda 8 Ekim’de deplasmanda Lihtenştayn, 11 Ekim’de ise evinde Almanya ile karşılaşacak.Aday kadroda yer alan isimler şunlar:Kaleci: Stole Dimitrievski (Rayo Vallecano), Damjan Siskovski (Doxa Katokopias), Dejan İliev (SKF Sered)Defans: Stefan Ristovski (Dinamo Zagreb), Darko Velkovski (HNK Rijeka), Visar Musliu (Fehervar), Kire Ristevski (AEL Limassol), Ezgjan Alioski (Al Ahli), Todor Todorovski (Radnicki Nis), Stefan Aşkovski (Sepsi OSK), Gjoko Zajkov (Levski Sofia), Nikola Serafimov (Zalaegerszegi)Orta saha: Eljif Elmas (Napoli), Enis Bardhi (Levante), Arijan Ademi (Dinamo Zagreb), Boban Nikolov (Sheriff Tiraspol), Stefan Spirovski (Mariupol), Tihomir Kostadinov (Ruzomberok), Erdal Rakip (Malmö), Jani Atanasov (Hajduk Split)Forvet: Adis Jahovic (Göztepe), Milan Ristovski (Spartak Trnava), Boyan Miovski (MTK), Aleksandar Trajkovski (Aalborg), Darko Churlinov (Schalke 04), Nikola Gyorgyev (Grasshopper)ÜSKÜP (AA)


YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.

Sıradaki haber:

Altay Bayındır: Hataya yer olmayan büyük camialardayız

HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.